fbpx

YouTube’a Video Yüklemek Neden Uzun Sürüyor? TurkNet Blog

Bu site sayesinde direk tarayıcı aracılığı ile YouTube gibi video sitelerinden videoları, mp4, 4k full hd ve mp3 gibi formatlarda YouTube videolarını indirebilirsiniz. Bu işlem için linki gerekli bölgeye yapıştırmanız yeterli. Günümüzde youtube, birçok şarkının klipleri,filmler, youtube mp4 save çeşitli içerikler veyabancı dizilerizlemek için kullanılan devasa bir platformdur. Ancak bazen, bazı videoları internetimiz olmadığı zamanlarda da izleyebilmek isteriz, işte bu noktadaYouTube video indirmeprogramı gömülü siteler devreye giriyor.

@BLCL Karşıdan yükleme ve indirme burada gerçekten çok farklıdır; yükleme, indirmekten çok daha fazla hoş karşılanmaz (yasalar gereği). Google, youtube mp4 dönüştürücü 4k bir web sitesini mahkeme emriyle kapatmak için çok para ödeyebilir, ancak gerçekten bunu yapmak istiyorsa, teknik bir önlem uygulayabilir yerine. Google, Hizmet Şartları’nı kullanabilir İndirici web sitelerinin bunları bozduğunu ve dolayısıyla YouTube’a erişmemesi gerektiğini söylemek.

  • PHONEKY Android Uygulamaları Mağazasında tam versiyon mobil uygulamaları, her Android’li telefon ve tablete ücretsiz indirebilirsiniz.
  • Ancak, dosya boyutuna ve internet bağlantınıza bağlı olarak, dosyaların dönüştürme işlemi birkaç dakika sürebilir.
  • Biçim ve kaliteyi seçtikten sonra, videolar seçtiğiniz ayarlar ile indirilmeye başlayacaktır.

Sesli veya sessiz farklı kalitede videolar indirebilirsiniz.

Google bu temelde bir indirme web sitesini dava etmeye ve ona para kazandırmaya çalışabilir. Yine de Google’ın bu kadar parayı hak ettiğini kanıtlaması zor olurdu. Any Video Converter programını kurarken, mp4 youtube dönüştürücü TuneUp Utilities uygulamasını kurmaya çalışacaktır.

HTML video formatları

Sayfayı yenilediğinizde karşınıza çıkan seçeneklerden “Download in HD Quality” seçeneğine dokunun. Son olarak görüntü kalitesinin karşısında yer alan “Download” butonuna dokunun.

Burada yer alan “Kayıt” simgesine tıklayarak kaydı başlatın. Telefonunuzun “Denetim Merkezi” bölümünü ekranı aşağıdan yukarı kaydırarak açın. R10.net sizlere daha iyi hizmet sunmak için çerezleri kullanıyor.R10.net’i kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul etmiş olacaksınız.

  • IPhone kullanıcıları ekstra programa gerek duymadan Facebook ve Twitter gibi platformlardan video indirmek istiyor.
  • Tüm dönüşümleri yüksek kaliteli olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
  • Youtube video indir olarak , MP4 uzantılı videoları indirmenizi tavsiye etmekteyiz.
  • Aksi belirtilmedikçe bu sitedeki içerikler Creative Commons Attribution Share-Alike Lisansı v3.0 veya daha yeni sürümüyle lisanslanmıştır.
  • FLVTO için ister Metacafe olsun, isterse Facebook veya diğer siteler olsun tüm video sunucu siteleri ve hizmetleri aynıdır.

İndirdiğiniz videoyu kırpmak, renk ayarı gibi basit efektler eklemek ve metni eklemek için kullanabileceğiniz basit bir video düzenleyiciye de sahip.

Bu programla YouTube’dan video indirmek inanılmaz basit. Youtube-mp3.org gibi siteleri oldukça sık kullanıyorum. Telif hakkıyla korunan şarkıyı kendi videonuz veya buna benzer bir şey için kullanmadığınız veya CD’lere veya başka bir şeye yazmadığınız sürece bunun yasal olduğunu düşünürdüm. Ceza hukuku için cevap, bunun yasa dışı olmamasıdır. Pek çok yargı alanında, internetten herhangi bir türde müzik veya video indirmek suç değildir.

Bu nedenle, polisin indirdiğiniz için sizi cezalandırma yetkisi yoktur ve bu tür “indirici” web sitelerini kapatma konusunda daha da az gücü yoktur. Savefrom Youtube Video İndirme ProgramıEn çok kullanılan yüksek kaliteli YouTube kanaldan video indirme ve indirici sitelerinden birisi Savefrom. Bir seçenek belirleyin.Video indirme programı, YouTube videolarını ve MP3’leri buluta hesabınıza aktarır. youtube video indir mp4’a video yüklerken dikkat etmeniz gereken unsurlardan biri yüklediğiniz videonun kalitesi, yani çözünürlüğü olmalıdır.

Örneğin, www.ssyoutube.com/tr/youtube-to-mp4 1080P gibi yüksek çözünürlükteki HD bir video 1920 x 1080 piksel içerirken, 4K bir video 3840 x 2160 piksel içerir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Select your currency
USD United States (US) dollar
EUR Euro